Arama

MiniAmp™/ MiniAmp™ Plus PCR Termal Döngü Sistemi

Applied Biosystems™ MiniAmp™/ MiniAmp™ Plus PCR Termal Döngü Sistemi (Thermal Cycler)

Applied Biosystems™ teknolojisinin kanıtlanmış güvenilirliği ile desteklenen MiniAmp™ Plus Termal Döngüleyici ve MiniAmp™ Termal Döngüleyici, rutin PCR için tasarlanmıştır. Kompakt tasarımları, sadece 7,5 inç (19 cm) genişliğinde ve giriş seviyesi fiyatıyla MiniAmp Termal Döngüleyiciler her laboratuvar tezgahı için mükemmeldir.


MiniAmp™ Termal Döngüleyicilere Thermo Fisher Connect aracılığıyla erişilebilir, bu da size yöntemlerinizi herhangi bir mobil cihazdan veya masaüstü bilgisayardan tasarlama ve güvenli bir şekilde yükleme özgürlüğü verir.

MiniAmp Plus™ Termal Döngüleyici ile MiniAmp™ Termal Döngüleyici arasındaki temel fark, bloktur. MiniAmp Termal Döngüleyici bir izotermal bloğa sahipken MiniAmp™ Plus Termal Döngüleyici, PCR optimizasyonu için bir VeriFlex Bloğuna yükseltme sunar.

MiniAmp Plus Termal Döngüleyici

VeriFlex Blok (96 oyuklu, 0.2 mL)
Kolay PCR optimizasyonu için üç bağımsız sıcaklık bölgesi


MiniAmp Termal Döngüleyici

İzotermal blok (96 oyuklu, 0.2 mL)
Temel PCR için tek tip blok sıcaklığı

VeriFlex™  Blocks ile hassas PCR optimizasyonu

Applied Biosystems™  VeriFlex™  Blokları, PCR optimizasyonu için gradyandan daha iyi bir yaklaşım sağlar. Bağımsız olarak kontrol edilen üç bölge ile optimizasyon sıcaklıkları üzerinde hassas kontrole sahipsiniz.

  • Optimum tavlama sıcaklıklarının son derece hassas bir şekilde belirlenmesini sağlayın
  • Genellikle standart gradyan döngüleyicilerle ilişkilendirilen varsayımları ortadan kaldırmaya yardımcı olun
  • Aynı PCR çalışmasında farklı tavlama sıcaklıklarıyla üç reaksiyona kadar çalıştırarak zamandan tasarruf edin
  • Termal döngüleyicinizi bir inkübatör olarak kullanın; hassas sıcaklık kontrolünden yararlanın

VeriFlex™ Blocks sıcaklık kontrolü nedir?

VeriFlex teknolojisini kullanan termal döngüleyiciler, şekilde gösterildiği gibi, üç veya daha fazla segmentli metal bloğun her birinin altında üç veya daha fazla ayrı ısıtma/soğutma elemanı ile inşa edilmiştir. Her bir ısıtma/soğutma elemanı ve segmentli metal blok çifti diğerlerinden tamamen yalıtılmıştır. ısı etkileşimlerini önlemeye yardımcı olmak için. Sonuç olarak, VeriFlex teknolojisi, Şekilde gösterildiği gibi, altı farklı sıcaklığa kadar ayarlama yeteneği ile metal bloklar boyunca gerçek bir doğrusal sıcaklık eğimi sağlar. Kullanıcı, sıcaklık optimizasyonunun daha iyi kontrol edilmesini sağlayarak her bir sıcaklık bölgesini bağımsız olarak ayarlayabilir.

PCR Thermal Cycler Fleet Kontrol Yazılımı ile Kontrolü Elinizde Tutun

Güvenlik duvarınızın arkasında tek bir sezgisel arayüzle birden fazla kullanıcıyı, yöntemi ve aracı güvenli bir şekilde yönetin.

MiniAmp™ Termal Döngüleyicinize Güvenli Uzaktan Erişim

MiniAmp™ termal döngüleyici, bir Thermo Fisher Connect hesabıyla özel erişimi güvence altına almanıza olanak tanıyan, bulut özellikli bir araçtır. Her yerde, her zaman, herhangi bir mobil cihaz veya masaüstü bilgisayar ile şunları yapabilirsiniz:

  • Protokolleri tasarlayın ve paylaşın
  • Bir enstrüman programlayın
  • Bir koşuyu başlat veya durdur
  • Çalıştırma durumunu kontrol edin
  • Kurulumu kolaydır ve hesabınızda 10 GB ücretsiz depolama alanı bulunur.

Optimum PCR Sonuçları için Yüksek Performanslı PCR Plastikleri

Applied Biosystems PCR plastikleri, 25 yılı aşkın süredir termal döngüleyicilerimizle çalışmak üzere tasarlanmış ve onaylanmıştır. Herhangi bir deney için tutarlı, kesin sonuçlar sağlamak için her biçim ve verim ihtiyacı için seçenekler mevcuttur.

MiniAmp™ Thermal Cycler Özellikler Teknik Özellikler

MiniAmp™MiniAmp™ Plus
Az yer kaplayan—19 cm genişliğinde ve 39 cm derinliğinde boyutlarıyla MiniAmp Termal Döngüleyiciyi neredeyse her yere sığdırabilirsiniz. Hava akışı önden arkaya olduğu için, değerli tezgah alanından tasarruf etmek için birden fazla üniteyi yan yana ayarlayabilirsiniz.VeriFlex Blokları—PCR optimizasyonunuz üzerinde hassas sıcaklık kontrolü için üç bağımsız sıcaklık bölgesi ile
5 inçlik sezgisel renkli dokunmatik ekran—yeni kullanıcıların kolay programlanması ve eğitimi için5 inçlik sezgisel renkli dokunmatik ekran—yeni kullanıcıların kolay programlanması ve eğitimi için
WiFi özellikli ve Thermo Fisher Connect tarafından erişilebilir – size yöntemlerinizi herhangi bir mobil cihazdan veya masaüstü bilgisayardan tasarlama ve güvenli bir şekilde yükleme özgürlüğü verirAz yer kaplayan—19 cm genişliğinde ve 39 cm derinliğinde boyutlarıyla MiniAmp Termal Döngüleyiciyi neredeyse her yere sığdırabilirsiniz. Hava akışı önden arkaya olduğu için, değerli tezgah alanından tasarruf etmek için birden fazla üniteyi yan yana ayarlayabilirsiniz
 WiFi özellikli ve Thermo Fisher Connect tarafından erişilebilir—size herhangi bir mobil cihazdan veya masaüstü bilgisayardan yöntemlerinizi tasarlama ve güvenli bir şekilde yükleme özgürlüğü verir

MiniAmp™ Thermal Cycler Özellikler Teknik Özellikler

Ölçüler19 cm (9.5 in) (W) x 20 cm (18.1 in) (H) x 39 cm (8.3 in) (D)
Ekran5 in. Color TFT LCD
Ekipmanlarla kullanımApplied Biosystems GeneAmp plastik sarfları
Blok konfigürasyonu96-kuyucuklu, 0.2 mL izotermal
Güç gereksinimleri100-240V,
Ürün kategorisiApplied Biosystems™
Sıcaklık aralığı0 – 100°C
Wattage500 w
Kapasite96-kuyucuklu 
Maks. rampa oranı3°C/sn (Block), 2.2°C/sn (örnek)
Temal Uniform<0.5°C (30 sn sonra erişilen 95°C)
Termal kararlılık±0.0.25°C (35°C ila 99.9°C)