Arama

Anahtar Teslim

Anahtar Teslim

“Anahtar Teslimi Laboratuvar Projesi”, belirlenen hedef uygulamalar, yönetmeliklerde belirtilen dedeksiyon limitleri ve bütçeler doğrultusunda en uygun laboratuvar altyapısının seçimi, projelendirilmesi, tezgah ve cihazların yerleştirilmesi, altyapının temini, kurulumu, çalıştırılması ve kullanıcıların verilen eğitimlerle belirlenen uygulamaları yapabilecek duruma getirilerek laboratuvarın faaliyete geçebilir hale gelmesi aşamalarını içeren kapsamlı bir süreci ifade etmektedir. Her bir proje kendine özgü nitelik ve gereksinimler barındırmaktadır.

Anahtar Teslimi Laboratuvar kuracak firma yalnızca bir ürün listesindeki ürünlerin temin edebileceği firma değil; yatırımı yapacak olan firmaya deneyimleri çerçevesinde önerilerde bulunabilecek; çalışanlarının bilgi ve deneyimi, tedarikçileri, yerli ve yabancı iş ortakları ve referansları ile bir bütün olarak en üst kalitede ürün ve hizmet sağlayabilecek firmadır.

Müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ve bağlılığı anahtar teslim projelerimizle de perçinlemeye devam ediyoruz. Bizimle çalışmayı tercih eden firmaları detaylarla boğmadan, yalnızca kritik karar aşamalarında sürece dahil ederek en iyi bildiğimiz iş olan laboratuvarları en profesyonel şekilde teslim ederek başarılarına katkıda bulunuyoruz.

TEKLİF & SATIŞ

Akdeniz bölgesinde ilaç, gıda, kimya, çevre, elektronik, madencilik ve sağlık gibi birçok farklı alandaki faaliyetlerimizle yenilikçi analitik çözümler ve teknik destek hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin;

  • Üretim süreçlerinin iyileştirmesini,
  • AR-GE ve ürün geliştirme faaliyetlerini,
  • Yasal zorunlulukları karşılamalarını,
  • Rekabet güçlerini arttırmalarını,
  • Kontrol ve denetim faaliyetlerinin hassas ve hızlı yöntemlerle gerçekleştirilmesini,
  • Araştırma ve bilimsel çalışmalarını

destekleyerek topluma ve çevreye fayda sağlayacak uygulamaların hayata geçmesine yardımcı oluyoruz.

SATIŞ SONRASI

Bize ulaşın...