Arama

Satış Sonrası

Satış Sonrası

Satış Sonrası Hizmetler

Cihazların çalışma prensipleri ve uygulamaları ile ilgili teknik donanımı yüksek, üretici firmalardan sertifikalı eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimlerin içerikleri teorik bilgi ve pratik uygulamaları kapsayacak şekilde düzenlenmektedir.

Düzenli eğitimlerin yanı sıra müşteri talebine istinaden program yapılmaktadır.

“En İyi Cihazlar En Kaliteli Hizmeti Hak Eder“

Temsilcisi olduğumuz firmaların cihazları için yaptığımız servis, bakım ve validasyon sözleşmeleri ile sistemlerimizi güvence altına alıyoruz. Ayrıca düzenli olarak uyguladığımız bakım ve validasyon işlemleri ile cihazların her daim takibini yaparak performanslarını maksimumda tutuyoruz. Stoğumuzda bulundurduğumuz geniş yedek parça yelpazemizle arızalanan sistemlere hemen müdahale ederek cihazların tekrar çok kısa bir sürede aktif bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

İnteraktif çalışma prensibimiz ile ihtiyacınız olduğu anda en kısa sürede sizlere hizmet vermek öncelikli hedefimizdir.

Arızalara en kısa müdahale prensibi ile çalışan deneyimli servis ekibimiz cihazların her daim kullanıma hazır durumda olmasını güvence altına almaktadır. Arıza tespiti ve giderimi cihazlar konusunda teknik yeterliliği yüksek ve eğitimli servis mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Aplikasyon ekibimiz, cihazların performanslı ve tüm detayları ile kullanılmasını sağlamak amacıyla kullanıcı eğitimi vermekte ve metod uygulama çalışmaları yapmaktadır. Bu kapsamda numune hazırlama aşamasından sonuçların raporlanmasına kadar profesyonel destek verilmektedir.

Kalifikasyon ekibimiz, periyodik bakım ve profesyonel validasyon hizmetleri ile sistemlerinizin güvenilirliğini en üst seviyede tutmaktadır. Gerçekleştirilen IQ/OQ/PQ validasyonları ayrıca uygun şekilde rapora dönüştürülmektedir.

Tüm OQ protokolleri üretici firmanın orijinal dokümanları kullanılarak yapılmaktadır. Bu süreçte kullanılan tüm kimyasal standartlar da sertifikalı ve orjinaldir. Ayrıca kalifikasyonu uygulayacak teknik ekibin üretici firmalarda aldığı kalifikasyon eğitimleri ile cihazların modülleri dahilinde yetkilendirmeleri yapılmakta; her yıl düzenlenen eğitim ve sınavlarla da kalifikasyon yetkilendirmeleri güncellenmektedir.

Öncelikli hedefimiz satış sonrasında en hızlı ve kaliteli servis desteğini sağlayarak, kullanıcıların sorunlarını aktif bir şekilde gidermek ve cihazların performanslı ve tüm detayları ile kullanılmasını sağlamaktır. Konularında uzman, yurtdışı eğitimlerini tamamlamış sertifikalı teknik kadromuz, kullanıcılarımıza daima yüksek kalitede hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

TEKLİF & SATIŞ

Akdeniz bölgesinde ilaç, gıda, kimya, çevre, elektronik, madencilik ve sağlık gibi birçok farklı alandaki faaliyetlerimizle yenilikçi analitik çözümler ve teknik destek hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin;

  • Üretim süreçlerinin iyileştirmesini,
  • AR-GE ve ürün geliştirme faaliyetlerini,
  • Yasal zorunlulukları karşılamalarını,
  • Rekabet güçlerini arttırmalarını,
  • Kontrol ve denetim faaliyetlerinin hassas ve hızlı yöntemlerle gerçekleştirilmesini,
  • Araştırma ve bilimsel çalışmalarını

destekleyerek topluma ve çevreye fayda sağlayacak uygulamaların hayata geçmesine yardımcı oluyoruz.

SATIŞ SONRASI

Bize ulaşın...